قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت چاپ آپ

 

chaapup.com

 

چاپ آپ تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.


چاپ آپ از پذیرش طرح های ضد اسلامی، مستهجن، شیطان پرستی و … معذور است و هرگونه تبعات بارگذاری این نوع طرح ها متوجه خود شخص خواهد بود.


مدت زمان تایید طرح، انجام سفارش و ارسال 5 الی 7 روز کاری می باشد.


امکان تحویل حضوری در شهر اصفهان.


کلیه ی ارسال ها به سراسر کشور از طریق شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران انجام می شود. و پس از ارسال کد رهگیری مرسوله برای مشتری ارسال می گردد.


قیمت های درج شده در سایت چاپ آپ ، شامل: قیمت محصول، هزینه چاپ و هزینه بسته بندی محصول می باشد.


هزینه ارسال بسته به وزن محصول و مسافت مورد نظر در زمان انجام ثبت سفارش به صورت خودکار محاسبه و به مبلغ نهایی پرداختی افزوده می شود.


 ارسال در شهر یزد با پیک موتوری انجام می شود و هزینه آن به صورت پس کرایه دریافت می گردد.


با توجه به این که چاپ آپ در حال حاضر سایت فروش کالا نیست و کلیه ی سفارشات به صورت اختصاصی انجام می شود،امکان پرداخت وجه درب منزل وجود ندارد.


امکان چاپ نمونه فقط در سفارشات تیراژ بالا با هماهنگی و پرداخت هزینه امکان پذیر است.


 علاوه بر وبسایت چاپ آپ امکان ثبت از طریق تلگرام و واتساپ نیز امکان پذیر است .


در صورت نیاز به انجام طراحی، این امکان  با پرداخت هزینه امکان پذیر است و می توانید به وسیله ارتباط با طراحان تایید شده در سایت سفارش خود را ثبت نمایید.


انجام ثبت سفارش برای تیراژ های زیر 30 عدد به صورت حضوری مقدور نمی باشد.و فقط به صورت آنلاین انجام می شود. اما در صورتی که سفارش بالای 30 عدد می باشد میتوانید جهت سفارش با هماهنگی به دفتر شرکت مراجعه فرمایید.


سایت چاپ آپ دارای گواهی ssl (امنیت وبسایت) می باشد و اطلاعات شما اعم از آدرس ، شماره تماس و …. به صورت امن نگهداری خواهد شد.


 سایت چاپ آپ دارای نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) می باشد. پس با خیال راحت سفارشات خود را ثبت کنید!


برای سفارشات تیراژ بالا در بعضی محصولات تخفیف به صورت خودکار اعمال می شود و در بعضی دیگر با تماس با واحد سفارشات،پیش فاکتور با تخفیف برای شما صادر خواهد شد.


با توجه به رابطه مستقیم کیفیت طرح و کیفیت چاپ از بارگذاری عکس های با کیفیت پایین و یا تصاویر  اسکرین شات  از موبایل یا لپ تاپ بپرهیزید. و سعی کنید عکس های با کیفیت بالا بارگذاری نمایید.


متذکر می شود که معمولا در چاپ 10 درصد تلورانس در رنگ،طبیعی است.


 تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت پایا نقش گستر آیریا محفوظ می باشد.